ایزابل اوپر، بازیگر فرانسوی اسکار فرش قرمز
ستارگان معروف روی فرش قرمز در مراسم اسکار ۲۰۱۷
ستارگان و هنرپیشگان معروفی که در مراسم اسکار ۲۰۱۷ روی فرش قرمز رفتند. مراسم اسکار ۲۰۱۷ هم برگزار شد و همانطور ...
دوچرخه سواری دختران بی حجاب خیابان تهران
دوچرخه سواری گروهی زنان عراقی در خیابان
در اقدامی برخی از زنان عراقی تصمیم گرفتند جهت رواج دوچرخه سواری و برطرف کردن رواج عرفی در جامعه اقدام ...
عکس/ مانتو جلو باز دخترانه ۹۵
در بهار ۹۵ بسیاری از دختر ها به دنبال مانتوهای جلو باز جدید و زیبا هستند تا در فصل جدید ...
عکس حیوانات بزرگ,سگ بزرگ
عکس/ حیوانات بزرگ و واقعی
در بعضی از گونه های حیواناتی که ممکن است از نزدیک یا در تلویزیون دیده باشید نژادهایی هستند که بسیار ...
راه رفتن ,افزایش سوخت و ساز
بالابردن سوخت و ساز بدن
افزایش سوخت و ساز بدن علاوه بر سلامت باعث کنترل وزن نیز می شود. بسیاری از افرادی که وزن زیادی ...
طرز تهیه پاپ کورن های طعم دار
فکر کنم طرز تهیه پاپ کورن ساده را همه افراد بدانند. فقط کافی است مقدار کمی روغن و نمک را ...
مویز،خوردن مویز برای زن باردار،مویز و تقویت جنین
خواص خوردن مَویز برای جنین
حتما با خواص و فوایدی که مَویز برای بدن دار آگاه هستید. یکی از عمده فوایدی که برای مویض گفته ...
روانشناسی رنگ،روانشناسی رنگ زرد
روانشناسی رنگ ها
روانشناسی رنگ قرمز میگوید که این رنگ با ایجاد احساس هیجان در مردم، فعالیت امواج مغزی انها را تحریک کرده، ...
تغذیه،کاهش کلسترول،کاهش چربی خون
غذاهای مفید کاهش کلسترول خون
خوردن ماهی های چرب به سلامت قلب و عروق کمک می کند زیرا ماهی هایی که طبیعت چرب  دارند و ...
ماسک میوه،لیفت صورت،میوه جات مفید پوست
جلوگیری از افتادگی پوست با خوردن میوه
شاید تصور می کنید که داشتن پوستی قوی و سفت فقط در با استفاده از کرم ‌های گرانقیمت و صرف ...

داشتن رابطه جنسی با تولد نوزاد

   موضوعات : زناشویی

تا قبل از فرزند دار شدن زن و شوهر هر زمان که میل داشتنند و شرایط مناسب بود می توانستند اوقات خصوصی شان را به خوشی باهم سر کنند، صبح، ظهر، شب، نیمه های شب و خلاصه حتی در سفر هم مشکلی نداشتند، اما امروز که یک فرشته ی کوچک مهمان اتاق خواب آنها شده، کمی رابطه داشتن سخت به نظر می رسد، مخصوصا در اولین ماه های حضورش!
اما نگران نباشید، شما نه پیر شده اید و نه از همسرتان دور، فقط شرایط کمی تغییر کرده است و شما مسلما آنقدر قوی هستید که خودتان را با شرایط جدید تطبیق دهید.
مهمترین نکته
اگر اتاق شما و فرزندتان یکی است، اگر اتاق دیگری ندارید و یا به دلایلی فرزندتان در رختخواب شما می خوابد، به هیچ عنوان در حضور او رابطه نداشته باشید ، حتی اگر فرزندتان فقط چندماهه است و ظاهرا چیزی نمی فهمد ، طبق شرع مقدس و تحقیقات اثبات شده، انجام رابطه جنسی در حضور کودکان، اثرات روحی روانی تخریب کننده بسیاری دارد، پس حتما در موقع عمل جنسی، اتاقتان را عوض کنید.

بچه دار شدن و رابطه ی جنسی
شما حق دارید…
اولا هم مرد و هم زن هر دو حق دارند که کمی شروع مجدد رابطه ی جنسی برایشان سخت باشد، چون به معنای واقعی خسته هستند، نگهداری از نوزاد آنقدر سخت و طاقت فرساست که قدیمی ها برای بچه هایشان دایه می گرفتند و تنها یک نفر مسئول بزرگ کردن فرزندش نبود، مادربزرگ، جاری ها، خواهران شوهر حتی همسایه ها به نگهداری از نوزاد کمک می کردند، اما امروزه، با مستقل شدن زیادی زوج های جوان، فاصله ی خانه ها آنقدر شده که رفتن به خانه ی مادر و یا خواهر ، یک مسافرت به حساب می آید.
پدر و فرزند

شما و همسرتان در نگهداری از نوزاد کوچکتان، دست تنها هستید، پس بپذیرید که خسته اید و مثل قبل نمی توانید رابطه ی جنسی خیلی شادی داشته باشید.اما این تغییر، به منزله ی تعطیل شدن رابطه جنسی نباید باشد، چرا که تبعات خاص خودش را دارد، برای حل این مشکل برنامه ریزی کنید، مثلا یکی دو روز در هفته را مشخص کنید، حتی ساعت آن را حدودا تعیین کنید که بتوانید با برنامه ریزی دقیق به رابطه تان برسید، مثلا در روز یکشنبه بعد از ظهر، فرزندتان را به مادر بزرگش بسپارید و چند ساعتی باهم خلوت کنید و اگر این امکان برایتان میسر نیست و فقط می توانید شب ها که کودکتان به خواب رفته باهم باشید، ظهر حتما کمی بخوابید تا برای شب سرحال تر باشید، مثل زمانی که قرار است به مهمانی یا عروسی بروید، تمام روز همه ی تلاشتان را می کنید که شب شاد و سرحال باشید، حال شما امشب، با همسرتان که مهمترین فرد در زندگی شماست، قرار ملاقات دارید، پس جوری روزتان را بگذرانید که انرژی تان برای شب تمام نشود.
دوم هم این که خانم ها به خصوص کسانی که به فرزندشان شیر می دهند، به دلیل تغییرات هورمونی، کمی نسبت به قبل سردتر شده اند و رحم آنها زودتر خشک می شود ، برای حل این مشکل اولا اصلاح غذایی انجام دهید و به همسرتان گرمی جات بخورانید تا هم تقویت شود و انرژی برای رابطه با شما داشته باشد و هم فرزندتان، شیر مقوی تری بخورد و کمتر بیمار شود.
برای جلوگیری از خشک شدن رحم، ابتدا موهای زائد رااز خودتان دور کنید و کمتر از کاندوم استفاده کنید و در ضمن می توانید از ژل لوبریکانت استفاده کنید.
ژل لوبریکانت، تنها یک روان کننده است و هیچ اثر حساسیتی و دارویی ندارد و حتی قابل حل در آب می باشد، در ثانی قیمت آنچنانی ندارد، پس با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید.

بچه دار شدن و رابطه ی جنسی
در پایان باید گفت نه توقع زیادی داشته باشید که مثل دورانی که فرزند نداشتید، رابطه های شاد و طولانی داشته باشید و نه به دلیل خسته بودن و فشار فرزند داری، از داشتن رابطه خودداری کنید که این کار نادرست، دنیای زیبای سه نفره بودنتان را تحت الشعاع قرار می دهد و باعث دوری شما از همسرتان می شود.

تبیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.